Зокрема, вартість е\е піднялася на ринку "на добу вперед".

В Україні з 2 по 6 липня в порівнянні з попереднім тижнем середня ціна на електричну енергію на ринку "на добу вперед" (РСВ) піднялася на 19,7%, до 2018,7 грн. за МВт-год.

Про це свідчать дані ДП "Оператор ринку".

Варто зазначити, що саме РСВ є головним орієнтиром для всіх сегментів ринку Е / Е. також у звітний період на внутрішньодобовому ринку в торговій зоні "Об'єднана енергосистема України" ціна на електричну енергію зросла майже на третину (+29%), до 3269 грн. за МВт-год.

лампочки, електроенергія

У той же час середньозважена ціна електроенергії в торговій зоні "Бурштинський острів", що виробляє електроенергію для деяких регіонів на території Західної України, збереглася на стабільному рівні протягом тижня, склавши 1647,46 грн за МВт-год.

В цілому ціни на е / е на ринку електроенергії в Україні піднялася після рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Справа в тому, що регулятор підвищив максимальні граничні ціни на електрику.

Нагадаємо, що на початку липня цього року НКРЕКП провела екстрене засідання, за результатами якого перший раз прийняла рішення встановити мінімальне цінове обмеження на "ринку на добу вперед" (РСВ). Тоді Нацкомісія ввела такі екстрені заходи з метою врегулювати рекордний обвал цін на електроенергію на "ринку на добу вперед", який стався 2-4 липня.